مقالات

نمای کرتین وال

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نمای کرتین وال نمایی است که جزء سازه اصلی ساختمان نمی باشد و سازه الحاقی به ساختمان می باشد و بارهای مرده و بار باد را در سازه اسکلت ساختمان مستهلک می نماید. حالا دیگر واضح است که نمایی را انتخاب کرده ایم که مناسب برای کشورهایی است که در معرض خطر زمین لرزه یا بادهای شدید قراردارند و باید از مقاومت و پایداری بیشتری برخوردار باشند.

curtainwall1

نمای کرتین وال نمایی شفاف و دوستدار نور است همین امرباعث زیباتر شدن محیط ساختمان می شود . حتما می دانید که یکی ازابتدایی ترین عوامل در میزان آرامش افراد میزان نور محیطی است. نمای کرتین وال تلفیقی از دو متریال آلومینیوم و شیشه است که هردوی آنها به سبک سازی بنا کمک شایانی می کنند. قطعه ای از جنس پلی آمید در کرتین وال موجود است که وظیفه ی عایق سازی (ترمال بریک) این نوع نما را به عهده دارد.

curtainwall2

 

نمای کرتین وال با تنوع در رنگ و طرح شیشه تصویر زیبایی از خود بجای می گذارد. شما همچنین می توانید با انتخاب شیشه های سکوریت و لمینت شده ایمنی نمای کرتین وال را بسیار بالاتر ببرید.

curtainwall3

انواع سازه های نمای کرتین وال به شما این امکان را می دهد که در ارتفاعات و برج های بلند مرتبه از لامل های بسیار قوی تر(فول فریم) استفاده بشود ودر نماهایی که طراح پروژه قاب های نمایان کرتین وال را حذف کرده است از سیستم یوچنل استفاده می شود و روتین ترین سیستم نمای کرتین وال که اقتصادی ترین هم هست سیستم فیس کپ می باشد . البته غیر از سه دسته ی فوق چند روش دیگر نیز وجود دارد. به عبارت دیگر قابلیت ترکیب این سیستم ها نیز وجود دارد از جمله سیستم سمی فیس کپ (semi-facecap) و سمی یوچنل (semi-uchannel) که تمام سیستم های ذکر شده قابلیت نصب بصورت یونیتایز (unitize) و سمی یونیتایز (semi-unitize) را دارد.

curtainwall4

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912