نمای پانچ متال CNC پوسته دوم
طرح پانچ
طرح پانچ
طرح پانچ
previous arrow
next arrow
Slider

نمای پانچ متال

نماهای پانچ متال CNC ( پوسته دوم) ، عمق، ابعاد و یکنواختی را به بیرونی ساختمان ها اضافه می کنند، در عین حال نور خیره کننده بیرون را در داخل محیط کاهش می دهند و به نوعی باعث ایجاد محدوده حریم شخصی در داخل ساختمان می گردند. نماهای پانچ متال ( پوسته دوم) همچنین به کاهش میزان سر و صدا که وارد ساختمان می شوند کمک می کنند و می توانند سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های تهویه هوا و لوله های نامنظم را پوشش دهند.
صفحات پانچ متال CNC برای پنجره ها، درها، پوشش بالکن ها، سقف ها و مناطق تقسیم شده در فضای باز مناسب است و به هیچ وجه به طور کامل محیط را نمی پوشاند ، که این موضوع به گردش هوا کمک می کند.

جنس صفحات

پانل های پانچ متال معمولا از آلومینیوم ساخته می شوند، اما آنها همچنین می توانند از ورق کامپوزیت آلومینیوم ، ورق فولاد و فایبر سمنت برد ساخته شده باشند. اگر شما نیاز به صفحات سوراخدار سفارشی در از یک جنس خاص دارید، لطفا به ما اطلاع دهید.

قیمت پنل

قیمت صفحات پانچ شده CNC بر اساس جنس ورق و طرح پانچ تعیین می گردد و در صورت نیاز به استعلام قیمت می توانید طرح مورد نظر را به ایمیل ما ارسال فرمایید و در اسرع وقت استعلام قیمت دریافت نمایید. یکی از مهمترین عوامل در خصوص تعیین قیمت نحوه برش ورق می باشد که در زیر به اختصار در مورد آن توضیح داده می شود:
برش CNC با واترجت : دارای کیفیت برش بالاتر می باشد و قیمت آن نیز بالاتر می باشد. این روش برای برش ورقهای فایبرسمنت برد کاربرد دارد.
برش CNC با لیزر : دارای کیفیت متوسط تری می باشد و قیمت آن نیز از روش واترجت پایین تر است. این روش برای برش ورق های آهن بسیار مناسب می باشد البته برای ورقهای آلومینیومی نیز میتوان از این روش استفاده کرد ولی بسیار گران می باشد و مقرون به صرفه نمی باشد و همچنین دامنه خدمات دهندگان این روش روی آلومینیوم بسیار کم می باشد.
برش CNC با دستگاه های پرس سنبه ای : کیفیت این برش بسیار مناسب می باشد و مناسب ترین روش برای طرح های تکرار شونده و بدون انحنا می باشد. از نظر اقتصادی نیز این روش بسیار اقتصادی و مناسب می باشد ولی برای ساخت قالب باید متراژ تولید درخور باشد تا هزینه قالب در آن مستهلک شود. این روش برای برش ورقهای آلومینیومی و آهن بسیار مناسب است.
برش CNC با دستگاه های تیغه ای : این نوع برش دارای کیفیت سطح برش مناسبی می باشد و محدودیتی در طرح های برش ندارد. این روش فقط برای ورق کامپوزیت قابل اجرا می باشد و روی این ورقها دارای صرفه اقتصادی مناسبی می باشد.

تطبیق پذیری

پنلهای پانچ متال چند منظوره هستند. به راحتی طبق طراحی شما خم شده و پیکربندی شده، می توان آن را به عنوان یک عنصر تزئینی سبک و یا به عنوان یک جزء ساختاری در ساختمان ها استفاده کرد.

ماندگاری

صفحات پانچ متال دارای استحکام ساختاری است که بسیاری از مواد دیگر ندارد. آنها می توانند در شرایط آب و هوایی سخت مورد استفاده قرار گیرند و با توانایی کنترل یا برابر کردن فشار به دلیل نسبت قدرت بالا به وزن خود، مقاومت کنند.

زیبایی

پنل های پانچ دار یک زیبایی شناسی ریتمیک مدرن منحصر به فرد را ارائه می دهد که به هر ساختمان احترام می گذارد. با گزینه های تقریبا بی پایان از شکل سوراخ، اندازه، الگوهای هندسی و رنگهای متنوع، آن را به یک گزینه عالی برای دستیابی به یک نگاه خاص تبدیل نموده است.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912