سقف لوور

جنس و انواع لوور

جنس سازه های این سقف از آهن گالوانیزه بوده و در مقابل خوردگی کاملا مقاوم است

تیغه ها دارای جنسهای مختلفی مانند پروفیل آلومینیومی ، ورق آلومینیومی و چوب های ترموود می باشد که با توجه به خواسته طراحان قابل تهیه می باشد.
از انواع لوور می توان به مقاطع 25×95 ، 25×65 ، 35×55 ، 40×100 و 50×150 اشاره نمود ضمن اینکه برای ابعاد و اشکال خاص قابلیت تولید وجود دارد

مشخصات رنگ

لوورهای آلومینیومی قابلیت رنگ آمیزی در رنگهای مختلف را دارند و مقاوم در برابر خش خوردگی می باشند.

ضخامت پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک بین 60 الی 80 میکرون می باشد.

کالرچارت رنگ رال

سقف کاذب لوور آلومینیومی

چندیست که سقف هایی کاذب به نام لوور در رنگ و ابعاد و متریال مختلف خودنمایی می کند این سقف ها عمدتا از جنس آلومینیومی و آهنی و ورق کامپوزیت و بعضا از جنس چوب مانند ترموود و متریال جدیدی مثل چوب پلاست می باشد.

سقف های لوور در چند روش اجرا می شوند که اگر فرضا در جایی استفاده بشود که نیاز به دسترسی تاسیسات درون سقف باشد این امکان برای شما فراهم است که به راحتی لوورهای بخش مربوطه را باز کرده و بدون کمترین دشواری دوباره آنها را در جای اول خود نصب نمایید .

سقف لوور جزء سقف های مهندسی بشمار می رود لذا شما در پروژه های بزرگ با طراحی های منحنی و پیچیده اطمینان خاطر از یک اجرای دقیق و میلیمتری داشته باشید.

سقف لوور با زیرسازی سبک و سریع در اجرا بار مرده ساختمان را بسیار کاهش داده و با توجه به ماهیت مهندسی خود بسیار مقاوم در برابر تنش ها و زمین لرزه است.

درست است که سقف لوور جزء گرانترین و لوکس ترین نوع سقف های کاذب بشمار می رود ولی با انتخاب ابعادی مناسب تر و بعضی از متریال های جایگزین و ارزان تر میتوانید بسیار هزینه ها را پایین بیاورید.


سقف لوور
، فضایی منحصر به فرد ایجاد می کند. ساخت و ساز باز این سقف کاذب لوور باعث به وجود آمدن خواص آکوستیکی فوق العاده ای در محیط می گردد. فضای آزاد بین تیغه ها برای جایگذاری روشنایی ها ، نازل های اطفاء حریق ، سیستمهای تهویه و موارد مشابه بسیار مناسب و بهینه سازی شده است.

فواصل بین پروفیل ها با توجه خواسته طراحان قابل تنظیم می باشد و پروفیلها دارای ابعاد مختلف می باشد.

سقف لوور بارکدی

ما چندین نوع سقف لوور داریم که جدیدترین آنها در حال حاضر سقف لوور بارکدی می باشد.همان طور که از اسم آن برمی آید همانند خود شکل یک بارکد که از خطوطی با عرض های کم و زیاد و درز انقطاع های متنوع تشکیل شده که با یک نورپردازی نامنظم کاملا نمایی بارکدی شکل و بسیار شکیل به محیط می دهد که البته ما مفتخریم که در تهیه و تولید و همچنین اجرای این محصول زیبا پیشگام باشیم.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

92  46  7670 - 021

61   45  7670 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912