نمای سرامیک خشک
نصب سرامیک خشک
سرامیک مسلح شده
نصب با کلیپس نمایان
نصب سرامیک خشک
رانر زیرسازی آلومینیومی
نصب سرامیک خشک
رانر دوبل
رانر تک پایه
previous arrow
next arrow
Slider

سیستمهای اجرای سرامیک خشک نما

نمای سرامیک خشک به چند روش قابل اجراست که بشرح زیر می باشد:

1- روش کلیپس نمایان (VISIBLE)
در این روش سرامیک ها پس از زیرسازی و نصب رانرهای آلومینیومی عمودی ، سرامیک ها مسلح سازی شده و در داخل کلیپس هایی از جنس استیل قرار میگیرند. به خاطر نمایان بودن این کلیپس ها به این روش اجرایی اصطلاحا روش اجرای کلیپس نمایان یا آشکار می گویند.
سیستم ویزیبل به چند روش مختلف قابل اجرا می باشد :

سیستم ویزیبل با کلیپس آلومینیومی : در این سیستم کلیپس ها از جنس آلومینیوم به صورت پروفیل اکسترود شده می باشد که پس از زیرسازی فلزی به صورت هنگ روی نبشی هایی متصل می شود و سرامیک در داخل لبه های کلیپس جای می گیرد.

سیستم ویزیبل با کلیپس تک و دوبل آهنی
: در این سیستم پس از زیرسازی با قوطی های آهنی و سپری های آلومینیومی براکتهایی از جنس ورق آهن به ضخامت 1.5 میلیمتر روی سپری نصب می شود که این براکتها دارای گیره هایی می باشد که پس از نصب ، سرامیک ها روی این گیره ها می نشیند.

2- سیستم کلیپس پنهان شیاری
در این روش ، پشت سرامیک ها شیارهایی تعبیه می شود و کلیپس هایی از جنس آلومینیوم در این شیارها تعبیه می گردد و سرامیک ها توسط این کلیپسها روی رانرهای آلومینیومی افقی با سیستم هنگ نصب و رگلاژ می شود. در نهایت پس از نصب سرامیک هیچگونه کلیپسی روی نما دیده نخواهد شد.

3- سیستم نصب انکری KEIL
در این روش ، پشت سرامیک ها با مته های آندرکات سوراخهایی قارچی شکل ایجاد شده و سپس انکرهایی از جنس استیل 304 درون آنها تعبیه شده و کلیپس های آلومینیومی با پیچ به انکرهای پشت سرامیک بسته میشود و سرامیک به واسطه این کلیپسها ، روی رانرهای آلومینیومی افقی با سیستم هنگ نصب می شود. در این روش نیز هیچگونه اتصالاتی روی نما دیده نخواهد شد و نمایی یکپارچه و زیبا را به نمایش می گذارد.

نمای سرامیک خشک پرسلانی

ویژگی های منحصر به فرد نمای سرامیک خشک همچون سطح یکنواخت ، رنگ متنوع و ماندگار و مقاومت بالا امکان طراحی بدون نگرانی را برای رسیدن به تعادلی مناسب بین یک طرح زیبا و کاربردی بودن آن را به طراحان ارائه می دهد. با تغییر ابعاد و ریتم کاشی سرامیک نمای بیرونی ، شما می توانید یک نمای شگفت آور و منحصر به فرد ایجاد کنید.
 
زیرسازی نمای سرامیک خشک از پروفیل های رانر مخصوص از جنس آلومینیومی سبک سازی شده بوده و با توجه به وزن و ابعاد سرامیک با مقاومتهای مختلف در مقابل فشار باد قابل تعریف می باشد. قطعات نگهدارنده نمای سرامیک خشک از جنس فولاد فنر و یا ورقهای آهن گالوانبزه می باشد و ضمنا سرامیک ها جهت ایمنی بیشتر ، قبل از نصب با توری مش و چسب زرین اپوکسی دو جزئی مسلح سازی می شوند تا چنانچه در سرامیک نصب شده به هر دلیلی ترک یا شکستگی ایجاد شد از ریزش های احتمالی جلوگیری شود و ایمنی افراد حفظ شود.

قیمت سرامیک نمای ساختمان

قیمت سرامیک وابسته به برند سازنده ، ضخامت ، طرح سرامیک و وارداتی بودن یا نبودن آن می باشد. قیمت زیرسازی و اجرای آن نیز با توجه به مقطع زیرسازی رانر آلومینیومی تعیین می گردد.
با تماس با مشاوران فروش ما می توانید از آخرین قیمت های سرامیک و زیرسازی مطلع شوید.

اجازه میخواهم تا چند کلمه ای در باب وام تاثیرگذار بر روی قیمت نمای سرامیک خشک با شما صحبت کنم . در واقع وجود برخی پارامترها قیمت تمام شده را بالا برده و تعدیل چند مورد دیگر در کاهش قیمت پیش فاکتور شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

ابتدا عواملی که در افزایش قیمت نمای سرامیک خشک دخیل هستند را ذکر میکنم

1) دستمزد: دستمزد به دو دسته ی دستمزد نیروی کار و دستمزد خدمات مهندسی تقسیم می شود در ابتدا باید سعی کنید که با گروه های کاری ارزان تری قرار داد اجرای نما ببندید یا با یک بررسی متوجه شوید که بصورت روزمزد پرداخت داشته باشید یا کنتراتی ، دوم دستمزد خدمات مهندسی است که از نقشه برداری و تهیه نقشه های شاپ گرفته تا تهیه نقشه های اجرایی و نظارت بر اجرا و کنترل کیفیت و ارائه گزارش کار روزانه و تهیه ی صورت های موجودی اقلام خواهد بود که پیشنهاد میدهم تمامی موارد بالا را با یک یا دونفر نهایتا پیش ببرید زیرا تعدد پرسنل اولا منجر به تداخل کاری می شود ثانیا هزینه های حقوق و دستمزد شما را بالا می برد.

2)روش اجرای نمای سرامیک خشک:بدون تردید مهمترین عامل قیمتی در نمای سرامیک خشک می باشد زیرا بطور مثال اگر شما به روش نمایان پروژه خود را اجرا کنید از روشهای پنهان کلا ارزان تر تمام می شود و در روشهای پنهان نیز روش شیاری باز به مراتب بسیار ارزان تر از روش کیل خواهد بود چون در روش کیل شما بخشی از مصالح را بصورت ئارداتی خرید میکنید و در ضمن قیمت اجاره و یا خرید دستگاه کیل نیز پایین نخواهد بود و شما همچنین دستمزد مازادی به نیروی اجرایی در این روش خواهید داشت تا حدود 30 درصد بالاتر.در روش اجرا تکنیک های دیگری هم وجود دارد که در صورت رعایت آن موارد باز هم میتوانید قیمت را برای خود و کارفرمایتان کاهش دهید مثل حذف رانرهای آلومینیومی،شاید بلافاصه با خود میگویید مگر امکان پذیر است؟بلی شرکت مهرسان فیدار مفتخر است تا با ارائه ی روشهای نوین و محاسبات مهندسی شده ی بار باد و زلزله استفاده از آلومینیوم را در اکثر نقشه های نما حذف کند.

3)بازنگری در نقشه های مصوب:در موارد متعددی دیده شده که مشاوران عزیز زیرسازی فلزی بسیار سنگینی را در نظر گرفته اند که واقعا فراتر از نیاز پروژه است در اینجا شرکت های مهندسی نما موظف اند تا با محاسبات دقیق علمی کارفرمایشان را توجیه کنند.

نقشه ها و جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک

تنوع طرح و رنگ

قطعات سرامیک دارای رنگها و طرح های متنوع و همچنین ابعاد مختلف می باشد

مقاوم

قطعات سرامیک در مقابل رطوبت دوام بالایی دارند و تغییر فرم نمی دهند

ضدحریق

سرامیک قابل اشتعال نیست و در هنگام حریق گاز سمی تولید نمی کند.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912