نمای ورق کامپوزیت
ورق کامپوزیت

نمای ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت آلومینیوم محصولی کاربردی است که با استفاده از فشرده سازی دو لایه ورق آلومینیومی مقاوم در برابر خوردگی تولید می گردد که بین آنها لایه ای پلیمر غیر سمی از جنس رزین پلی اتیلن یا مواد معدنی قرار دارد.
از ویژگی های برجسته ورق کامپوزیت می توان به سبکی ، سختی و صافی سطح بالا اشاره نمود و نیروی اضافه ای به سطوح داخلی و خارجی دیوار اعمال نخواهد کرد. قابلیت عایق و ضد صدایی ورق کامپوزیت ، در هنگام طراحی ساختمان به محافظت از آن کمک می کند.
ورق کامپوزیت با توجه به محیطی که در آن استفاده می شود می تواند در پوشش نمای ساختمان و تابلوی مغازه ها و همچنین دکوراسیون داخلی مانند پوشش ستونها ، سقف های کاذب و طراحی المانهای داخلی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت فروش ورق کامپوزیت و اجرا

قیمت ورق کامپوزیت به فاکتورهایی مانند ضخامت پوسته آلومینیومی ، پوشش رنگ ، طرحدار بودن و ضد حریق بودن آن بستگی دارد.
قیمت اجرا نمای کامپوزیت نیز به سیستم زیرسازی آن و جنس قطعات زیرسازی مانند آلومینیومی یا آهنی بودن آن بستگی دارد.
با تماس با مشاوران ما می توانید از آخرین قیمت ورق کامپوزیت و اجرا به صورت لحظه ای مطلع شوید.
نحوه و روش های اجرای نمای کامپوزیت

مقاومت در برابر خوردگی

از طریق فرایند درمان سطحی ، ورق کامپوزیت در برابر خوردگی مقاوم می شود و توانایی خاصی در تحمل دمای هوا در بازه 50- تا 80+ درجه سلسیوس را دارد.

تعمیر و نگهداری آسان

به خاطر اینکه برای پوشش PVDF روی رنگ ورق کامپوزیت از استاندارد KYNAR 500 استفاده شده است ، سطح ورق کامپوزیت از مقاومت بسیار بالای شیمیایی برخوردار است. دود ، گاز و گرد و غباری که روی سطح ورق کامپوزیت تجمع می کند به راحتی با پودر شستشو و آب ، به وسیله اسفنج شسته می شود و رنگ اولیه آن ثابت می ماند.

استحکام و سبکی

وزن ورق کامپوزیت بین 5 تا 5.5 کیلوگرم در مترمربع می باشد و با توجه به سبکی فوق العاده آن و همچنین استحکام آن گزینه مناسبی برای اجرا می باشد.

ساخت و مونتاژ آسان

روندهایی از جمله برش ، شیار زنی ، خمکاری و قوس زنی (نورد) به راحتی با ماشین ابزارهای چوب و آلومینیوم قابل انجام می باشد.

یکنواختی رنگ

سطح آلومینیوم ورق کامپوزیت با سیستم رنگ غلطکی roll-coating پوشش داده می شود که این امر باعث یکنواختی بسیار مناسب رنگ می شود.

مسطح بودن

ورق کامپوزیت بسیار صاف است و این موضوع به قابلیت خم کردن و قوس کردن آن مانند ظاهر سایر فلزات بسیار کمک می کند.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912