پروژه ها

فرمانداری اسلامشهر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اجرای نما با ورق آلومینیوم کامپوزیت

یکی از پروژه های این شرکت در سال 1394 بازسازی نمای ساختمان فرمانداری شهرستان اسلامشهر شامل طراحی ، خدمات مهندسی ، نظارت و اجرای نمای ورق کامپوزیت می باشد. مساحت حدودی این پروژه 2800 مترمربع می باشد و در مدت زمان 5 ماه انجام شده است.

اجرای ورق کامپوزیت در این پروژه با سیستم فیکس روی قوطی های فلزی 40×40 انجام شده است. ورق کامپوزیت این پروژه از برند آلوسوییس باند بوده و دارای ضخامت 4 میلیمتر می باشد. ستونهای پروژه نیز از ورق کامپوزیت نورد شده می باشد. نمای این ساختمان قبل از اجرای نمای کامپوزیت ، دارای پوشش سنگ بوده است و برای اجرای نما قسمتی از نمای سنگی که مجاور با اسکلت فلزی ساختمان بوده است تخریب شده و از اسکلت اصلی ساختمان مهار زیرسازی نما گرفته شده است. در سیستم آببندی نمای ساختمان از لاستیک سیلیکونی استفاده شده است و همین موضوع باعث شده است تا لاستیکها طی سالیان متعدد پس از اجرا ، به همان فرم اولیه روی نما باقی بماند.

خدمات مهندسی این پروژه شامل نقشه برداری ازبیلت ، طراحی نقشه های زیرسازی ، تهیه نقشه های شاپ دراوینگ ، تهیه نقشه های برش و ساخت ورق های کامپوزیت و نظارت و اجرای نمای این پروژه با مشارکت شرکت مهرسان فیدار انجام پذیرفته است.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912