پروژه ها

بیمه ایران معین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

اجرای نمای پانچ متال (پوسته دوم) پروژه ساختمان اداری شرکت بیمه ایران معین واقع در جزیره کیش در تیر ماه سال 1394 انجام شده است و در طی 6 روز ، قطعات پانچ شده نصب گردیده است. حجم متراژ این پروژه حدودا 80 مترمربع می باشد.

در این پروژه نمای پانچ متال با سیستم فیکس روی پروفیل آلومینیوم اجرا گردیده است . پانهای این پروژه از جنس ورق آلومینیوم با ضخامت 3 میلیمتر می باشد که با دستگاه پانچ CNC برش کاری شده است و پس از برش کاری ، پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک آبی فیروزه ای روی آن اعمال گردیده است. زیرسازی این نما از جنس پروفیل آلومینیومی 35×55 می باشد که دارای پوشش رنگ مشابه نما می باشد. همچنین برای نصب قطعات پانل روی پروفیل آلومینیومی از زهوارهای H و L استفاده شده است که همین موضوع باعث شده است تا هیچ گونه پیچ و اتصالات روی نمای خارجی قابل رویت نباشد.  نمای پانچ متال این پروژه به صورت پوسته دوم در جلوی پنجره ها نصب شده است و نورگیر مناسبی برای پنجره های ساختمان می باشد و مانع نفوذ مستقیم نور خورشید به داخل ساختمان می شود و همین موضوع از اتلاف انرژی در داخل ساختمان جلوگیری می نماید.

خدمات مهندسی شامل : تهیه نقشه های ازبیلت ، تهیه نقشه های شاپ دراوینگ و نظارت بر اجرا تماما توسط عوامل این شرکت انجام شده است.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912