پروژه ها

یاس استیل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

اجرای نمای ورق کامپوزیت و نمای شیشه فریملس در پرند
اجرای
نمای ورق کامپوزیت و نمای شیشه فریملس پروژه ساختمان اداری کارخانه یاس استیل واقع در شهرک صنعتی پرند در تیر ماه سال 1395 شروع گردید و در اسفند ماه 1395 به صورت کامل به اتمام رسید. حجم متراژ این پروژه به تفکیک شامل نمای ورق کامپوزیت به متراژ 1650 مترمربع ، و نمای شیشه فریملس به متراژ 260 مترمربع می باشد.

نمای ورق کامپوزیت این پروژه با سیستم فیکس روی پروفیل های آهن 40×60 اجرا گردیده است. رنگ نمای ورق کامپوزیت این پروژه در بدنه اصلی ساختمان بژ و در قسمت فلاشینگ لبه ها مسی بوده و برند ورق آن آلکوپانل می باشد که وارداتی از کشور کره جنوبی می باشد. ضخامت پوسته ورق کامپوزیت مورد استفاده در این نما 0.5 میلیمتر می باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و هسته این ورق از پلی اتیلن می باشد.

نمای شیشه این پروژه با سیستم فریملس روی پروفیل های آهن 40×60 اجرا گردیده است. پروفیل آلومینیومی این پروژه از آلیاژ 6063 آلومینیوم با بیلت فابریک تولید گردیده است و دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. پروفیل ها پس از حمل به محل پروژه ، مطابق با نقشه ها و دستورالعملهای اجرایی برشکاری و قابسازی شده است. شیشه دوجداره این سیستم دارای ضخامت 4 و 6 دودی سکوریت می باشد.

روی زیرسازی آهنی پوشش ضدزنگ آلکیدی اعمال گردیده است که ضخامت حدودی آن با توجه به شرایط جوی شهر تهران 60 میکرون میباشد.

خدمات مهندسی شامل : تهیه نقشه های ازبیلت ، تهیه نقشه های شاپ دراوینگ و نظارت بر اجرا تماما توسط عوامل این شرکت انجام شده است.

مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

شرکت مشاوره و طراحی مهرسان فیدار

 

---

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع نمای خشک

---

مشاوره ، فروش ، طراحی و اجرای سقف کاذب

اطلاعات تماس

تلفن دفتر

49  59  5623 - 021

همراه

 24   38  137 - 0939

 67  34  834 - 0912